Zamów kartę klubową

Misia Ff, artystka znana do tej pory jako wokalistka i basistka zespołu Très.b, autorka tekstów i muzyki, zaśpiewa w Wytwórni piosenki z pierwszej solowej płyty. 23 maja usłyszymy przy Łąkowej 29 m.in. utwory „Mózg”, „Kartonem”, „Pie In The Sky” i „Porcelain”.

Misia Furtak jest laureatką Fryderyka 2011 w kategorii fonograficzny Debiut Roku, Paszport Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Plebiscytu „Ale Sztuka 2012”.

Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo jest utwór „Mózg”, do którego muzykę napisała Rykarda Parasol (oryginalny tytuł „Your Safety Is My Concern”), polskie słowa: Misia Furtak.

Zobacz >

Gazeta Wyborcza:

„Mózg” to przebojowy, radiowy - w dobrym tego słowa sensie - hołd złożony klasyce rocka niezależnego przełomu lat 80. i 90. Miłośnicy The Breeders, Pixies, Sonic Youth czy Becka nie powinni być zawiedzeni.

Drugi singiel, do którego powstał teledysk odwołujący się w poetyce obrazu do filmu „Old Boy”, to utwór „Kartonem”, w całości napisany i skomponowany przez Misię.

Zobacz >

 

EP Misi znalazło się w szeregu podsumowań 2013 roku:

 

Music Is

Coś czuję, że organizatorzy letnich festiwali będą się o nią bili.

 

Gazeta Wyborcza

Pierwszy raz na oficjalnym wydawnictwie zaśpiewała - z dużym powodzeniem - po polsku.

 

T MOBILE MUSIC

Jeden z najfajniejszych polskich przebojów tego roku. Wszystko tu działa.

 

POPKULTURALNIE

Piosenki rozłożyły mnie na łopatki.

 

TVP

Misia Furtak robi krok naprzód na polskiej popowej scenie muzycznej z ambicjami.

 

GAME  PLAY

Misia głos ma przecudowny, po angielsku śpiewa równie dobrze, jak po polsku, a jej „debiut” wyraźnie pokazuje, że również bez kolegów z zespołu jest w stanie nieco namieszać.

 

Czy namiesza również w Wytwórni? Trzeba sprawdzić osobiście. Zapraszamy 23 maja o godz. 20.PARTNERZY:

TOYATV TOYATOYAstudiosŁąkowa 29